Romanian Streets
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Ne-am mutat pe: www.gamespedia.net
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Remorcari Auto - Regulament

In jos 
AutorMesaj
PaulHD
Lider Politia Romana
PaulHD


Mesaje : 25
Data de inscriere : 30/05/2011
Varsta : 30
Localizare : Hunedoara

Remorcari Auto - Regulament Empty
MesajSubiect: Remorcari Auto - Regulament   Remorcari Auto - Regulament Icon_minitimeMar Mai 31, 2011 4:42 am

Regulament Remorcari Auto


* 1). Aveti voie sa detineti arme doar pentru auto-aparare!
* 2). Nu vorbiti urat cu ceilalti colegi sau membri din alte factiuni, riscati FactionWarn sau chiar demitere.
* 3). Trebuie sa conduceti cu grija.
* 4). Chiar dacă suntem o factiune legală, putem fi opriti de politisti pentru controale re rutiera.
* 5). Nu lasati masinile pe unde va vine, dupa ce terminati treaba respawn-atiile
* 6). Nu cereti rank up sau salariu, acestea le veti primi la sedinte.Cine cere rank sau salariu va primi FW pe loc .
* 7). Nu vreau sa va vad toata ziua in puscarie. Acest fapt nu este sanctionat cu FW sau Advertisment dar se va tine cont pentru Rank Up.
* Cool. Cand preluati o urgenta anuntati pe /f cu "eu" sau "am preluat urgenta".
* 9). Nu faceti post-uri impotriva colegilor.Daca un membru incalca regulamentul faceti poza (F8) si o dati liderului/subliderului.
* 10). Cine lipseste de la sedinta si nu poate veni este rugat sa scrie pe forum la sectiunea REMORCARI AUTO - Invoire sedinte, altfel va primi FactionWarn.
* 11). In timpul sedintei doar persoana care tine sedinta are voie sa vorbeasca, cine incalca aceasta regula FW.
* 12). Se cere un vocabular curat din punct de vedere gramatical.
* 14). Afacerile sunt strict interzise pe /f sau pe /n.Riscati FactionWarn.
* 15). Masinile factiuni le folositi doar pentru munca, nu pentru interese personale.
* 16). Nu aveti voie sa stati afk la intrarea hq-ului , riscati Avertisment.
* 17). Nu aveti voie sa faceti spam pe /f.
* 18). Sunteti obligat sa aveti job-ul mechanic, oricare alt job duce la FW.
* 19). Inactivitatea nemotivata pe o perioada mai mare de 3 zile duce la demitere.
* 20). La sedinta & intalniri de factiune nu aveti voie sa participati la event-urile gungame sau race, riscati FactionWarn sau Demitere.
* 21). Trebuie sa ascultati de lider si sublider, in lipsa acestor cei cu rank mai mare au prioritate, riscati Advertisment sau FactionWarn.
* 22). Cine ia masini parcate regulamentar in mod abuziv, risca FactionWarn pana la demitere.
* 23). Atunci cand luati un tow-track de la HQ sunteti obligati sa anuntati pe /f ( exemplu: /f Am luat un tow ; /f Iau un tow ), cine nu respecta aceasta regula primeste adv verbal pana la FactionWarn .
Sus In jos
 
Remorcari Auto - Regulament
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Remorcari Auto - Faction Log
» Remorcari Auto - Sedinte
» Remorcari Auto - Discutii
» Remorcari Auto - Aplicatii
»  Remorcari Auto - Poze / Video

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Romanian Streets :: Ro-Streets~SA-MP :: Factiuni :: Remorcari Auo-
Mergi direct la: